Operator calculator Targoviste

Ai un nivel bun de utilizare a calculatorului (rapiditate in tastare si atentie la detalii), esti atras/a de un job cu sarcini si obiective clare, alatura-te noua pentru a lucra intr-un mediu francofon, alaturi de colegi pasionati si inspirati!

Responsabilitati:

  • Executa operatiuni de birou specifice departamentului Health Insurance, respectand procedura specifica (control, completare si validare date)
  • Prioritizeaza procesarea datelor in functie de vechimea documentelor
  • Raporteaza statusul activitatilor executate, conform specificatiilor
  • Completeaza si transmite rapoarte periodice de activitate
  • Indeplineste alte sarcini alocate punctual.

Cerinte:

  • Studii medii absolvite
  • Limbi straine: franceza- nivel mediu
  • Cunostinte Outlook si Microsoft Office (Word, Excel)
  • Constituie un avantaj : experienta intr-un post similar

Competent:

  • Rapiditate in tastare si in efectuarea controlului de date
  • Atentie la detalii
  • Abilitati foarte bune de organizare
  • Rigurozitate, autonomie
  • Abilitati bune de comunicare
  • Spirit de echipa.

Beneficii:

  • Bonus de performanta important si periodic
  • Sistem variat de beneficii (tichete de masa, rambursare transport, tichete vacanta, voucere, bookster etc.)
  • Prime de cooptare si pentru evenimente familiale
  • Abonament medical de top + asigurare de sanatate
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Ambianta placuta de lucru
  • Evenimente regulate si activitati de team building.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cegedim Service Center pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cegedim Service Center pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cegedim Service Center locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?