Operator calculator -Vanzari

Honest General Trading SRL

O companie puternica,in continua dezvoltare,infiintata in 1994 si care in prezent se numara printre cei mai importanti importatori si distribuitori,

la nivel national,pe game de produse foarte variate: unelte si scule de mana,unelte si masini electrice,materiale electrotehnice,obiecte si materiale sanitare,scule si unelte pentru constructii si gradinarit, de lucru este prietenos,cei peste 350 angajati,

reprezinta o echipa in care provocarile personale se imbina cu cele globale,iar procesul de crestere prin care compania trece in momentul de fata ofera oportunitati foarte bune de evolutie pentru persoanele cu aspiratii inalte de dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului:

Efectuare de activităţii de facturare (verificare stocuri, comanda achizitii, intocmirea documentelor aferente livrarii si urmarirea acesteia, facturare client, emiterea de credit-note, retururi)

- Preluarea si rezolvarea tuturor solicitarilor venite din partea clientului, cu privire la serviciile de logistica si transport ( inclusiv gestionarea si solutionarea tuturor problemelor aparute la livrarea/ depozitarea/ pregatirea marfurilor)

- Elaborarea analizelor comerciale pentru vanzari si monitorizare

- Comunicare cu clientii din portofoliu prin telefon sau e mail

- Coordonarea operatiunilor si mentinerea comunicarii cu departamentele implicate in serviciile oferite

- Realizeaza diverse oferte

- Arhivare documente

Mai multe detalii despre atributii puteti obtine pe durata interviului

Candidatul ideal:

- Absolvent de studii medii/superioare

- Cunostinte obligatorii Microsoft Office (Excel , Word)

- Seriozitate, spirit de echipă, comunicativitate, flexibilitate

- Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple

- Abilitati de calcul, gandire analitica, persoana organizata

Constituie un avantaj:

- Experienta in analiza si rapoarte vanzari

- Cunostinte privind Aplicatiile Oracle EBS sau SAP

- Limba engleză nivel mediu sau avansat;

Beneficii:

-Salariu competitiv si bonusare in functie de realizarile societatii

-Stabilitate

-Mediu de lucru dinamic si modern

-Oportunitati de dezvoltare profesionala

-Transport asigurat

Te asteptam in echipa noastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Honest General Trading pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Honest General Trading pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Honest General Trading locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?