Confidential

Operator call center limba romana

  • Confidential

Cauți un loc de munca sigur , fara griji în aceasta perioada instabila la nivel global? Te asteptam intr-o companie internationala , cu  sedii în mai multe tari din Uniunea Europeana si un domeniu de activitate in continua creștere, chiar si în momentul de fata . Angajam operatori call center , pentru punctele noastre de lucru din Oradea si Baia Mare  . Dacă vrei stabilitate , siguranța si un câștig mult peste media pieței , te invitam sa aplici pentru post . Nu-ti fa probleme dacă nu ai experiența , formarea o faci la locul de munca .

Responsabilități: Promovarea telefonica a produselor și a imaginii companiei  noastre, dezvoltarea și menținerea relației cu clienții din CHISINAU

Beneficii: ▪ Pachet salarial foarte atractiv

                  ▪ Tichete de masa

                  ▪ Training gratuit

                  ▪ Perfecționarea profesionala continua prin lucrul efectiv alături de o echipa de profesioniști.

Program de lucru L-V 8:30-15:30

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?