Operator call center piese auto

nespecificat

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii, preferabil tehnice;
  • Cunostinte de operare PC ;
  • Cunostinte in domeniul pieselor auto si subansamblele unui autovehicul cat si interactiunea dintre acestea;
  • Bune abilitati de comunicare si organizare, gestionarea situatiilor dificile, orientare catre client.

Descrierea jobului

  • Preluarea si inregistrarea solicitarilor de oferta de la clienti in vederea solutionarii acestora;
  • Identificarea in programele existente a pieselor solicitate de catre clienti;
  • Intocmirea ofertelor si informarea clientilor cu privire la situatia comenzilor;
  • Oferirea de informatii şi suport necesar clientilor;
  • Identificarea celor mai bune solutii pentru clienti si companie;
  • Contributie activ la indeplinirea obiectivelor departamentului.

BENEFICII:
  • Salariu fix la care se adauga comision din vanzari;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Colectiv tanar, mediu de lucru stabil, dinamic.

Postul este pentru locatia din Str.Intrarea Binelui, sector 4, Bucuresti

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si o vechime in domeniu de peste 9 ani.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si comercializarea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale consimtiti si va exprimati acordul prin care acestea să fie prelucrate de Motoreco Parts SRL, în scopul înregistrării formularului și solutionarii solicitării dumneavoastra.