Operator Call Center

Despre noi

Suntem o echipa tanara, ghidata de valori precum pasiunea pentru frumuseteambitia de a oferi tot timpul ce-i mai nou si mai bun, prietenia si creativitatea inspirata din dorintele iubitorilor de frumos.

Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna. Bineinteles ca nu suntem perfecti, insa ascultam, invatam din greseli si muncim pentru fiecare reusita.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, asteptam CV-ul tau pentru job-ul disponibil acum in Departamentul Call Center.

CERINTE:

  • Constituie un avantaj experienta in domeniu (minim 1 an);
  • Nivel mediu de operare al pachetului MS Office/PC;
  • Abilitati bune de comunicare, ascultare activa si interrelationare;
  • Persoana orientata catre client, dinamica si optimista;
  • Initiativa si perseverenta;
  • Persoana entuziasta, serioasa;
  • Atitudine pozitiva, orientare catre client;
  • Studii medii / superioare;
  • Automotivat si cu spirit de echipa;

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:

  • Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienti;
  • Realizarea si confirmarea comenzilor;
  • Rezolvarea intr-un mod profesionist a situatiilor legate de clientii companiei;
  • Colaborarea stransa si suport pentru celelalte departament;
  • Operarea si procesarea datelor;
  • Informarea corecta si la timp a superiorului ierarhic despre problemele aparute in derularea activitatii zilnice;
  • Indeplineste alte atribuitii specifice postului.

COMPETENTE

  • Bune abilități de comunicare, ascultare active si interrelationare
  • Muncă în echipă
  • Grad crescut de adaptabilitate
  • Gestionarea conflictelor

CE OFERIM NOI:

  • Stabilitate si siguranta
  • Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time
  • Un program de lucru fix
  • Alte beneficii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?