Operator CNC (abkant)

Salariu net
nespecificat

Candidatul ideal

De la viitorul nostru coleg asteptam seriozitate, corectitudine si disciplina în munca.

Descrierea jobului

Cautam 3 Operatori la abkant pentru punch euro mac laser ghilotihna si masina de sudat in puncte.

Responsabilitati:
• Propunere solutii tehnice;;
• Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
• Program Luni- Vineri 1 singur schimb
• Mediu de munca dinamic si posibilitate de dezvoltare profesionala.

Nordtec Romania este o companie specializata in productia de echipamente frigorifice, avand fabrica in Brasov .

Societate cu capital românesc integral privat, SC Nordtec Romania SRL a devenit în timp un simbol al profesionalismului şi calităţii în domeniul productiei de echipamnte frigorifice.

SC Nordtec Romania SRL furnizează servicii complete în aceste domenii, integrând activităţile de consultanţă, proiectare, comercializare, producţie, punere în funcţiune, asistenţă tehnică, întreţinere şi exploatare pentru aceste instalaţii şi producţie de echipamente frigorifice comerciale.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nordtec Romania S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nordtec Romania S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nordtec Romania S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Nordtec Romania S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?