Operator CNC

InWorkS angajează OPERATOR CNC - FREZĂ SAU STRUNG pentru o companie din CODLEA specializată în prelucrări mecanice în serii mici și unicate.

Cerințe:

  • Experiență minim 2 ani pe o poziție similară;
  • Experiența de lucru cu serii mici și unicate prezintă avantaj;
  • Cunoștințe de citire și interpretare a desenului tehnic;
  • Disponibilitate la lucrul în 3 schimburi;
  • Simț de responsabilitate;
  • Dorință de dezvoltare continuă.

Responsabilități:

  • Prelucrarea pieselor conform documentației tehnice;
  • Încărcarea programului și efectuarea de corecții minore;
  • Încărcarea și verificarea sculelor așchietoare;
  • Verificarea calitativă a pieselor cu - șubler, calibre și micrometru;
  • Completarea documentației de producție.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Tichete de masă;
  • Primă anualălei/an;
  • Decontare combustibil.

Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InWorkS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?