Ioana East Recruiting

Operator CNC

  • Ioana East Recruiting
Salariu
2.700 EUR

Compania eastRecruiting este în căutare de personal cu experiență pentru angajare pe post de operatori mașină cu comandă numerică pentru o firmă din zona sud-vestică a Germaniei. NU se percep comisioane.
Descrierea postului:
- operatori de mașini CNC pentru strunguri cu un singur ax și cu mai multe axe. Compania se ocupă de prelucrarea metalelor și a pieselor din aluminiu

Se cere:
➡️experiență în domeniu
➡️cunoașterea limbii germane la nivel conversational-mediu
➡️permisul cat. B și masina personală repr. avantaj
➡️persoană harnică și de încredere
➡️posibilitate de începere imediată

Se oferă:
✅ contract încheiat pe perioadă nedeterminată cu angajatorul neamț si toate beneficiile contractului nemțesc
✅salariu 15.50 € brut/oră
✅cazare individuală asigurată contra-cost –camera single, baie si bucătărie, mașină de spălat, internet, tv - 390 eur/luna, la 25 m
✅program de muncă de 40 ore/săptămână, schimbul 2 si 3
✅bani de concediu
✅echipament de muncă
✅colaborare de lungă durată
✅ suport in intermedierea cu angajatorul pentru o angajare de succes

Locația: -89604 Allmendingen -26km de orasul Ulm.

Persoanele interesate sunt rugate să lase numărul de contact în căsuța mesageriei, iar noi vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ioana East Recruiting pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ioana East Recruiting pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ioana East Recruiting locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?