Confidential

Operator CNC / Inginer de productie

  • Confidential

Permis conducere, dispus la deplasari si/sau naveta, limba engleza, cunostinte programe genAD/CAM, SolidWorks, Alfacam, Artcam, Autodesk, En-Route, OSAI, alte programe similare CNC, post de lucru langa Bucuresti, Targoviste, Ilfov-Dambovita, Piatra Neamt, Brasov, Timisoara-Arad.

Responsabilitati:

-Genereaza / converteste fisiere CAD din Solidworks/ACAD in programe masini CNC, opereaza masini CNC nesting.

Cerinte:

- Permis conducere, dispus la deplasari si/sau naveta, limba engleza, cunostinte programe gen ACAD / SOLIDWORKS / INVENTOR alte programe proiectare vectoriala.

-Studii superioare tehnice (TCM,Mecanica, Inginerie)

-Cunostinte desen tehnic

-Cunostinte AutoCAD, SolidWorks, ALFACAM - ARTCAM

-Limba engleza nivel mediu

-Bune abilitati de comunicare

Beneficii:

-Pachet salarial motivant

-Perioada de adaptare in cadrul fabricii

-Transport asigurat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?