Operator CNC pentru lemn

SC BUCIN MOB SRL, producător de mobilă din lemn masiv, usi si ferestre din lemn triplustratificat angajează:
Operator CNC pentru lemn in ReghinCerinte:

  • cunostinte de operare CNC
  • cunostinte minime de desen tehnic
  • cunostinte despre intrumentele de masurare
  • experienta pe un post similar constituie un avantaj
  • calificare Operator CNC - constituie avantaj
  • Persoana organizata,seriozitate si ambitie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Operarea masinilor unelte CNC .
  • Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC.
  • Interpretarea desenului de fabricatie;
  • Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
  • Prelucrarea pieselor conform desenelor tehnice.
  • Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite
  • Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

Beneficii:

  • Salariu atractiv si bonuri de masa
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, un loc de munca stabil
  • Instructaj la locul de munca
  • Transport asigurat

Ne puteti contacta la sediul firmei din localitatea Solovastru, nr. 490E sau la numarul de telefonsauCV-urile se trimit la e-mail sau la sediul firmei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BUCIN MOB SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BUCIN MOB SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BUCIN MOB SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?