Operator CNC

Descrierea companiei

Companie multinationala din industria automotive cu domeniul de activitate in fabricarea suruburilor, articolelor filetate si a reperelor pentru pompele de injectie, angajeaza muncitori calificati si necalificati la montarea si asamblarea pieselor.

Descrierea Jobului

Asigurarea realizarii adecvate a programelor zilnice de fabricatie in materie de securitate, calitate, productivitate si mediu ambient intr-o maniera eficienta, cu respectarea procedurilor de lucru aplicabile postului.

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
  • Sa fie capabili sa respecte instructiuni de lucru
  • Sa poata folosi sublerul sau micrometrul;
  • Constituie avantaje urmatoarele : Experienta in domeniu, Curs Operator CNC, cunostinte desen tehnic;

Beneficii:
Pe langa salariu fix, oferim:

  • bonuri de masa;
  • transport asigurat din Brasov, Lunca Calnicului, Prejmer;
  • bonus de performanta oferit lunar;
  • abonament medical privat;
  • prime de Paste si Craciun;
  • zile suplimentare de concediu in functie de diferite criterii;
  • spor de noapte de 25%;
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC RUMAGOL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC RUMAGOL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC RUMAGOL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?