Constantin Albu

Operator CNC - Router Multicam 3000

  • Constantin Albu
Salariu
Salariu confidenţial

Angajam Operator CNC pentru Router Multicam 3000

- studii medii/superioare;
- experienta intr-un post similar - reprezinta avantaj;
- Absolvent Liceu sau Scoala Profesionala, de preferat in specializarea Prelucrator prin aschiere/ Mecanica - reprezinta avantaj;
- cautam o persoana responsabila si implicata in activitatea de zi cu zi;
- cunostinte de folosire a instrumentelor de masurare si de desen tehnic;
- capacitate de lucru independent sau în echipă, utilizând echipamentele și instrumentele aflate în zona de lucru;
- respectarea tuturor regulilor de sănătate și securitate în muncă ale societății, precum și a celor prevăzute de lege.

Descrierea jobului
- Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC.
- Inspectarea componentelor, pentru a vedea dacă sunt în conformitate cu specificațiile clientului;
- Stabilirea necesarului de materiale in functie de specificul lucrarilor pentru fiecare comanda;
- Identificarea si utilizarea SDV-urilor necesare executarii operatiei de prelucrare;
- Interpretarea desenului de fabricatie;
- Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
- Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice.
- Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite
- Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca;
- Asigurarea schimbarii capetelor de aschiere si corectia sculelor (daca este cazul)

Descrierea companiei
First Advertising Agency is the interface of a group of companies based in Bucharest, Romania. First Advertising Agency represents the umbrella under which we develope and implement services, products and solutions to fit the unique goals and budgets of our clients, with the ultimate knowledge provided by our expert companies that create our support group. We started in 2001 by offering innovative solutions for different markets. Our first steps were in the production of advertising materials that combined different type of materials and technologies in order to create innovations and impressive results.

We support Brand with the development and implementation of visual branding . We can talk about a superwide range of materials and solutions combined both with a touch of magic and science that brings brand stories to life in a unique journey that stands out with impressive results. Through our group of companies, we have the production facilities and suitable equipments for all the necessary processes for large scale production: printing, cutting, forming, painting, welding, flexible, rigid, latex, uv, sublimation printing, metal frames, digital printing, folding cartons these are only few of our focus markets. Everything is controlled in order to ensure the best results for your project.

All of these being said we have one mission: to change the game into a more modern, sustainable and creative one.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Constantin Albu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Constantin Albu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Constantin Albu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?