Operator CNC

Candidatul ideal

  • Absolvent de liceu tehnic sau scoala profesionala
  • Reprezinta un avantaj calificarile sau experienta de prelucrator prin aschiere sau operator masini unelte cu comanda numerica

Competentele postului:
- Cunostinte de desen tehnic
- Indemanare, precizie, acuratete
- Cunostinte de utilizare a aparatelor de masura si control (subler, micrometru, etc)
- Disponibilitatea de a lucra in ture.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Opereaza masina conform instructiunilor de lucru si normelor de securitate;
  • Efectueaza set-up-ul masinii cu comanda numerica (CNC);
  • Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productiei;
  • Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile.

Oferim un loc de munca stabil si un pachet salarial motivant care include:
- conditii bune de lucru,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mecanex SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mecanex SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mecanex SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?