Operator confectie anvelope Michelin Floresti

Candidatul ideal

Ai studii finalizate la nivel de 10 clase sau Scoala Profesionala?

Ai mai lucrat in domeniul productiei sau iti doresti sa lucrezi intr-o uzina cu traditie in productia anvelopelor?

Ai disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi, dupa un program care presupune uneori lucrul sambata sau duminica?

Esti o persoana riguroasa, responsabila, cu intiativa si spirit de echipa?

Daca ai raspuns afirmativ intrebarilor de mai sus si gasesti interesanta aceasta oportunitate profesionala, te rugam sa aplici la acest post.

Descrierea jobului

Misiunea ta ca operator/operatoare productie: sa contribui la producerea unor anvelope de calitate, respectand planul de productie, metodele de lucru specifice postului pe care vei fi alocat(a) si regulile de securitatea muncii.

Responsabilitati
  • Realizarea componentelor alocate pentru postul tau;
  • Respectarea metodelor de lucru cu care ai fost instruit(a) in perioada de formare;
  • Utilizarea corecta a echipamentului de productie (utilajului) in conditii de siguranta si in parametrii de lucru, realizarea verificarilor obligatorii la preluarea echipamentului
  • Identificarea si separarea elementelor neconforme
  • Comunicarea problemelor intampinate catre seful ierarhic si ceilalti membri ai echipei
  • Respectarea programului de lucru si a regulilor interne de organizare
Daca Vei Deveni Colegul Nostru, Vei Beneficia De
  • Bonusuri lunare si anuale de performanta
  • Prime anuale fixe si garantate(Craciun, Paste, vacanta si ziua companiei);
  • Tichete de masă și subventie pentru masa de prânz;
  • Deducerea parțială a costurilor de vacanță și integral pentru transport;
  • Sporuri, de vechime in companie, de noapte, de weekend si sarbatori legale;
  • Asigurare medicala;
  • Asigurare de viata;
  • Salariu atractiv;
  • Indemnizatii si ajutoare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Michelin pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Michelin pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Michelin locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?