Operator curatare matrite

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Minim 2 ani in activitatea de productie, industria auto (optional);
  • Cunostinte tehnice;
  • Dorinta de invatare, implicare, proactivitate;
  • Capacitate de a lucra standardizat, efectuarea operatiilor repetitive.

Descrierea jobului

  • Efectueaza activitati de operare masina cu gheata, masina curatare cu gheata, preparare gheata, curatare tool-uri presa cu gheata, demontare/montare tool-uri presa pentru curatarea cu gheata.
  • Curata cu gheata ventolele, tubulaturile si a alte componente care sunt incarcate cu gudron.
  • Manifesta atentie deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor.
  • Mentine actualizata lista cu activitatile de curatare tooll-uri.
  • Asigura ordinea, curatenia echipamentelor cu care lucreaza conform instructiuni SOS-5S.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Tenneco (former Federal-Mogul) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Tenneco (former Federal-Mogul) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Tenneco (former Federal-Mogul) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?