Candidatul ideal

Studii superioare in curs/finalizate;
Cunostinte de limba engleza – mediu;
Cunostinte de Microsoft Office (nivelul de Excel trebuie sa fie cel avansat);
Abilitati de comunicare si prezentare;
Orientare catre rezultate;

Seriozitate si punctualitate

Descrierea jobului

Gestionarea relatiei cu clientii companiei ( persoane fizice, persoane juridice)

Introducerea si validarea datelor pentru departamentul de online ;

Gestionarea unei arhive scriptice si electronice generate zilnic sau periodic conform procedurilor interne de lucru;

Asigurarea conformitatii datelor introduse conform comenzilor clientilor

Salvarea periodica a datelor introduse pe suportul recomandat ;

Solicitarea restaurarii - la nevoie - a datelor salvate;

Pastrarea copiilor de siguranta ale datelor salvate pe suport electronic.

Conform normelor GDPR, prin trimiterea de catre dvs a unui Curriculum Vitae, ne dati acordul sa utilizam datele dvs in scopul desfasurarii activitatii de recrutare si cu respectarea legislatiei in vigoare. Vă informăm că procesarea datelor dumneavoastră cu caracter personal este necesară în desfăşurarea procesului de recrutare si selectie cu scopul de a selecta candidatul potrivit pentru fiecare post disponibil sau care va deveni disponibil în cadrul ROVERE MOBILI.

În cazul în care vă exprimați explicit acordul, vom păstra datele dumneavoastră și veți putea fi contactat de către noi atunci când apar noi oportunități de angajare care se potrivesc experienței dumneavoastră.

Informațiile referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal în acest context sunt disponibile în cadrul politicii de confidențialitate ce poate fi accesata pe site-ul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PHYLOSOPHY DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PHYLOSOPHY DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PHYLOSOPHY DESIGN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?