operator date departament service

CANDIDATUL IDEAL:

Abilitati in folosirea calculatorului.

Cunostinte tehnice generale. Cunostintele tehnice in domeniul stivuitoarelor sau in gestiunea pieselor de schimb constituie un avantaj.

Ordonat, bine organizat.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilități:

- Primeste solicitari de service pentru care identifica piese de schimb si elaboreaza oferte.

- Opereaza datele in programele informatice.

- Tine legatura cu clientii.

- Participa la inventarele anuale de piese de schimb

Beneficii:

- Salariu motivant, bonuri de masa, program 8-17 cu o ora pauza de masa, 21 zile concediu/an

- Cursuri și programe de training

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC UTIL SPC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?