Operator de teren

Descrierea Companiei

Operatorul de teren are ca principala sarcina inregistrarea stocurilor, preturilor de vanzare si vanzarilor de produse dintr-un grup de magazine care fac comert cu amanuntul. Este o activitate care presupune ca operatorul sa se deplaseze in teren intre diverse magazine in care trebuie sa desfasoare procesul mentionat anterior.

  • Salariu atractiv + tichete de masa;
  • Contract de munca 8 ore/zi;
  • Decont transport;
  • Asigurare medicala;
  • Posibilitatea de a castiga suplimenta

Descrierea postului

  • Absolvent liceu;
  • Experienta in merchandising sau vanzari de cel putin 1 an;
  • Disponibilitate pentru munca pe teren si pentru deplasari in judet;
  • Cunostiinte operare PC.

Despre NielsenIQ

Informații suplimentare

NielsenIQ este o companie globală de măsurare și analiză a datelor care oferă cea mai completă și de încredere vizualizare disponibilă pentru consumatori și piețe din întreaga lume. Oferim producătorilor de bunuri de larg consum/bunuri de larg consum și comercianților cu amănuntul informații precise și utile și o imagine completă a pieței complexe și în schimbare de care companiile au nevoie pentru a inova și a se dezvolta. Abordarea noastră îmbină datele proprietare NielsenIQ cu alte surse de date pentru a ajuta clienții din întreaga lume să înțeleagă ce se întâmplă acum, ce se întâmplă în continuare și cum să acționeze cel mai bine pe baza acestor cunoștințe. Ne place să fim în mijlocul acțiunii. De aceea ne puteți găsi la muncă în peste 90 de țări, acoperind mai mult de 90% din populația lumii. Pentru mai multe informații, vizitați www.niq.com.

NielsenIQ se angajează să angajeze și să păstreze o forță de muncă diversificată. Suntem mândri să fim un angajator cu șanse egale/acțiune afirmativă, luând decizii fără a ține cont de rasă, culoare, religie, gen, identitate sau expresie de gen, orientare sexuală, origine națională, genetică, statut de dizabilitate, vârstă, stare civilă, veteran protejat statut sau orice altă clasă protejată.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NielsenIQ pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NielsenIQ pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NielsenIQ locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?