Operator depozit, departament Online

SC EUROTRANS SRL (REmarcabil)cauta Operator depozit, pentru departamentul Online.

Daca te consideri o persoana harnica, organizata, comunicativa, cu bun simt si o atitudine proactiva, vino sa faci parte dintr-o echipa tanara, intr-un mediu de lucru placut.

Cerinte:

- Responsabil, dinamic, serios;

- Excelenta capacitate de organizare si planificare

-Comunicativ

- Cunostinte de utilizare PC (constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu)

- Permis categoria B (constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu)

- Fara antecedente;

- Disponibilitate de incepere cat mai rapida

Descrierea Jobului:

- receptia cantitativa si calitativa a marfurilor pe baza documentelor;

- asezarea marfurilor in depozit;
- eliberarea marfurilor din depozit pe baza documentelor justificative;
- responsabilitati legate de gestiunea depozitului, inventare periodice;

- Pregatirea comenzilor pentru livrare;

- mentinerea ordinii si curateniei in depozit.

- Pastreaza permanent legatura cu celelalte departamente implicate, oferind suport cu privire la aspecte specifice activitatii logistice, management al stocurilor, transport produse, etc;

- Alte activitati specifice depozitului;

Beneficii:

- Stabilitate, acumulare de cunostinte noi, posibilitati de avansare

- salariu motivant ;

- Cadou de Sarbatori;

- program de lucru intr-un singur schimbcu 45 min pauza);

- contract pe perioada nedeterminata;

- echipa faina ;)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC EUROTRANS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC EUROTRANS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC EUROTRANS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?