Operator Depozit - Sindan Pharma

Operator Depozit - Sindan Pharma, parte din Teva Pharmaceuticals

Responsabilitati:

  • Reglarea, operarea si curatarea utilajelor cu care lucreaza si a spatiilor de lucru din depozit (materii prime, materiale si produse farmaceutice)
  • Manipularea cu atentie a produselor si purtarea corecta a echipamentului de protectie din depozit
  • Completarea documentelor de lucru necesare din depozit
  • Respectarea procedurilor de lucru din depozit

Cerinte:

  • Studii medii
  • Atentia la detalii, capacitate si disponibilitate de invatare
  • Capabil sa lucreze cu norme si instructiuni foarte clare de lucre si sa documenteze clar si exact
  • Capacitatatea de adaptare la un program de lucru flexibil, pe ture, inclusiv de noapte si sambata

OFERTA:

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa
  • Perioade de pregatire pentru intrarea in productie si pentru calificari ulterioare
  • Oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti experimentati, cu echipamente si tehnici moderne
  • Un mediu de lucru special, comunicativ, primitor, in care seriozitatea si dorinta de munca sunt foarte apreciate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?