Rolul Operatorului de Depozit consta in receptia materiei prime si a produselor finite, in relatia cu furnizorii si cu departamentele interne (productia) si externe.

Responsabilitati

- Executa operatiile specifice de operare in locatia magazie (warehouse), fizic, scriptic si operare in sistem, pentru tipurile alocate de materie prima/ produse [materie prima, produs finit, retur magazie, scrap, etc.];
- Mentine si aplica procedurile specifice definite în locația depozitului;
- Preia, stocheaza si transfera materia prima/ produsele finite;
- Verifica stocurile si semnaleaza corespunzator erorile.

Profilul Candidatului

- + 2 ani Experienta anterioara in Operare depozit
- Abilitatea de a citi atent, a intelege si a respecta procesele si instructiunile de lucru
- Aptitudini de lucru Calculator
- Bune abilitati de comunicare
- Eficienta si seriozitate
- Experienta anterioara in domeniul EMS si/ sau automotive constituie un avantaj

- Permis Stivuitorist

Beneficii

- Pachet salarial competitiv, diferentiat in functie de experienta si abilitati
- Transport inclus
- Tichete de masa
- Beneficii medicale - Medicis
- Mediu de lucru avansat tehnologic – echipamente si cladire noua
- Posibilitate de formare si dezvoltare profesionala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Kimball Electronics Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Kimball Electronics Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Kimball Electronics Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?