Operator deratizare- dezinsectie-dezinfectie

Angajam Operator DDD (dezinsectie, dezinfectie si deratizare) in regim full time, cu disponibilitate la deplasari in tara, permis cat B.

Descrierea jobului: Operatiuni de dezinsectie, deratizare si dezinfectie la clientii alocati zonei de activitate. Munca in teren Full-Time. Disponibilitate la deplasari in tara.

Cerinte: Permis categoria B cu vechime mai mare de un an. Disponibilitate la deplasari in tara. Seriozitate si organizare. Fire dinamica, sociabila, deschisa, ce se adapteaza usor programului.

Beneficii Oferite: Salariu fix atractiv. Telefon, masina de serviciu, cazare si diurna.

Descrierea companiei:

. cu profil DDD (deratizare, dezinsectie, dezinfectie) ce asigura servicii de specialitate in domeniu cu activitate la nivel national, doreste sa-si mareasca echipa de Operatori DDD.
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, te rugam sa ne trimiti un CV .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. DERASOVIL S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. DERASOVIL S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. DERASOVIL S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?