Operator dispecer sisteme de monitorizare video

Cautam operator de monitorizare video in zona Chitila (Strada Rudeni).  Persoana va lucra in 3 schimburi:

- schimbul 1:

-schimbul 2:

- schimbul 3:

*Prin rotatie, schimbul 1 lucreaza o zi de sambata (12 ore)

Avantaje: experienta in domeniu, permis auto ( masina proprie ar fi o plus).

Responsabilitati:

Monitorizarea video a activitatilor desfasurate in perimentrul alocat.

Participa la instruirile organizate in ceea ce priveste utilizarea de echipamente noi si foloseste imediat aceste abilitati in activitatea cotidiana.

Raporteaza superiorului ierarhic orice situatie in care ar putea aparea riscuri in ceea ce priveste integritatea personala, a colegilor

Utilizeaza echipamentele/ dispozitivele si accesorille doar in scopul pentru care au fost create

Raspunde de integritatea echipamentelor/ dispozitivelor si a accesoriilor cu care lucreaza

Rapunde de integritatea inventarului personal

Mentine ordinea si curatenia la locul de munca, in spatiile sociale (toalete/ sala de mese).

Evita sau ia masuri de corectie imediate a oricaror situatii, de natura sa provoace neplaceri colegilor de munca, in care a fost implicat

Evita situatiile conflictuale, opreste escaladarea acestora si raporteaza superiorului ierarhic orice situatie in care considera ca i-au fost lezate drepturile si demnitatea

Participa la actiunile organizate, colective, de curatenie si/ sau indepartare a consecitelor intemperillor sau altor fenomene naturale

Respecta disciplina muncii (sarcinile de munca transmise de superiorul ierarhic)

Respecta programul de munca, timpul de munca si pauzele organizate. Incepe si termina programul de munca la orele indicate (conform Regulamentului intern), la locul de munca recupereaza timpul pierdut cu pauzele sau intreruperile nejustificate din vina proprie

DESCRIEREA COMPANIEI:

LASER PROCESSING SRL este compania care se ocupă de procesarea oțelului, inoxului și aluminiului prin tăiere (debitare) laser, îndoire sau sudură.  Datorită încrederii ridicate pe care partenerii noștri și-au arătat-o în ultimii ani, am reușit să investim în dezvoltarea tehnologiilor și echipamentelor care ne permit să oferim clienților noștri cea mai înaltă calitate și timpul minim al ciclului de producție la un preț optim.

O uzină modernă și eficient organizată ne permite să venim în întâmpinarea clientului cu procese diversificate de transformare a oțelului, inoxului și aluminiului: debitarea cu laser, indoirea, sudura și soluții moderne de CAD.

Laser Processing este confortabil instalată într-o clădire nouă compusă din 500 mp de birouri și 1500 mp de atelier în imediata apropiere a principalelor căi de comunicare a Bucureștiului, în zona de Nord-Vest, la numai 200 m de șoseaua de centura nord, la 13 km de DN1 și la doar 7 km de autostrada A1.

Are ca domeniu de activitate proiectarea, debitarea și comercializarea de confecții metalice, specifice industriei petroliere, agro-alimentare, etc.

LASER PROCESSINGSRL investește în echipamente de ultimă generație și are dotări tehnologice de ultimă generație, fiind cele mai performante de pe piața actuală românească.

LASER PROCESSING SRL dispune de o vasta rețea de colaboratori și subcontractori, cu ajutorul cărora a reușit până în momentul de față să realizeze proiectele și să dezvolte și servească  mai bine portofoliul său de firmei sunt societăți comerciale cu experiență și vechime pe piața din România , oferind servicii de calitate și trasabilitate provenienței de materie primă.

Clientii LASER PROCESSING SRL sunt societăți comerciale axate pe producție sau comerț. Comenzile executate până în momentul de față de către LASER PROCESSING SRL vor duce, cu siguranță, la viitoare colaborări și mai importante cu clienții săi, colaborări care sunt ciclice și care corespund modernizărilor proceselor tehnologice sau mentenanței  acestor echipamente și procese.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Debitare Indoire Sudura SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Debitare Indoire Sudura SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Debitare Indoire Sudura SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?