Ceausu Alin Dan

Operator facturare & casier Calarasi

  • Ceausu Alin Dan
Salariu
606 EUR

Descriereabsolventi studii medii, superioare
capacitate de analiza si sinteza, memorie buna
abilitati operare PC
experienta intr-un post similar prezinta avantaj
responsabilitate, seriozitate
rezistenta la sarcini repetitive
Relatii suplimentare 0374982134

Descrierea jobului
-intocmirea facturilor si avizelor de insotire a marfii folosind un software specializat
-preluare comenzi marfa
-operare comenzi in programul de gestiune
-listare si verificare a facturilor in sistem
-urmarire a gestiunii produselor din portofoliu
-arhiveaza documentele rezultate din activitatea de facturare
-gestioneaza si organizeaza activitatea administrativa a departamentului commercial - logistica
-incaseaza/plateste numerar, respectand legislatia in vigoare si procedurile interne ale societatii
-arhiveaza documentele rezultate din activitatea de casierie
-verifica registrul de casa si documentele aferente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ceausu Alin Dan pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ceausu Alin Dan pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ceausu Alin Dan locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?