Confidential

Operator facturare

  • Confidential

Companie cu activitate la nivel national, in domeniul productiei si distributiei produselor de curatenie si igiena profesionale, organizam selectie pentru angajarea unui operator facturare/asistent vanzari.

Activitatea se va desfasura la sediul companiei, in Bucuresti, Sector, zona Berceni  (platforma IMGB - Vulcan).

Mijloace de transport: Metrou – statia Dimitrie Leonida ; RATB – statia IMGB Vulcan  (autobuze 141; 220; 125)

Descrierea postului:

-Mentine relatia cu clientii care alocati;

-Asigura suportul pentru activitatea de vanzari;

-Intocmeste documentele fiscale aferente livrarilor catre clienti;

-Opereaza prin asociere Comenzi: Facturi de achizitie si NIR-uri, avize, etc;

-Opereaza bonuri de consum;

-Tine evidenta comenzilor, a avizelor si a facturilor;

-Redacteaza documente in Word, opereaza in MS Excel si Outlook;

-Intocmeste rapoarte si evidente in MS Excel, specifice Dep. Financiar;

-Participa la inventarierea patrimoniului;

-Verifica si arhiveaza documente specifice activitatii.

Cerinte:

-Studii superioare;

-Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;

-Cunostinte operare PC: MS Office, baze de date;

-Experienta de lucru intr-un program de gestiune (Saga, Wiz, SAP, etc.) si cunoasterea produselor similare celor din portofoliul companiei constituie un avantaj;

-Cunostinte solide de operare generala calculator si Web Research;

-Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat;

-Atentie concentrata si distributiva;

-Abilitati de comunicare si lucru în echipa, rezistenta la stres;

-Capacitate de adaptare si invatare rapida, flexibilitate, dinamism, competente de comunicare;

-Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor.

Beneficii:

- salariu atractiv;

- tichete de masa;

- asigurare medicala privata Medicover;

- perspectiva unei cariere într-o companie de succes, cu traditie de peste 20 de ani pe piata romaneasca de profil ;

- scolarizare într-o echipă dinamică și motivată pentru a putea performa la capacități maxime.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?