Operator facturare, Cringasi,Sector 6,Bucuresti

Descriere

Cerinte:

  • studii medii/superioare;
  • cunostinte operare calculator: Excel,Word (nivel mediu);
  • ordonat, corect, atentie distributaiva;
  • capacitate de comunicare (vorbeste la telefon cu clientii);
  • experienta in lucrul cu hypermarketurile (avize,facturi, nomenclatoare de preturi, promotii,etc)

Responsabilitati:

  • preluare comenzi de la depart de vanzari
  • emitere de facturi in baza comenzilor primite, tinand cont de soldul clientilor
  • realizare zilnica AWB curierat

Program de lucru de Luni pana Vineri de la 8 la, cu pauza de masa.

Beneficii:

Salariu 2500 lei net, pe card ING, integral;

Ambianta office;

Locatia este in cartierul Cringasi, Strada Mehadiei,pe platforma Grantmetal (Auchan Cringasi) ,Sector 6 BUCURESTI.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Piccolino Jucarii SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Piccolino Jucarii SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Piccolino Jucarii SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?