Meza Gelu

Operator facturare

  • Meza Gelu
Salariu
Salariu confidenţial

Minim studii medii, Studii superioare finalizate în domeniul economic reprezintă un plus;
Minim 1 an experienţă într-o poziţie similară;
Cunoştinţe foarte bune MS Office;
Abilităţi excelente de comunicare orală şi scrisă;
Capacitate de concentrare şi ascultare activă;
Persoană cu iniţiativă şi capacitate de analiză, motivata, ambitioasa, responsabilă, serioasă, atentă la detalii, sinteză a informaţiilor, orientată spre îndeplinirea atribuţiilor zilnice si gasirea rapida a solutiilor.
Capacitate de lucru în echipă.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor transmise de clienţi si personalul din vanzari, cu confirmarea ulterioară a cantităţilor finale;
Emiterea facturilor aferente comenzilor primite si a proceselor de predare/primire, conform dispozitiilor si ofertelor de pret, verificarea corectitudinii informaţiilor facturate şi informarea clienţilor.
Incaseaza numerar de la client si emite chitante;
Respecta procedurile de operare si procedurile cu privire la livrarea produselor facturate.
Arhiveaza si tine evidenta documentelor operate;
Asigura suport pentru echipa de vanzari si livrare depozit.
Implementarea contractelor în derulare şi desfăşurarea activităţilor cu caracter commercial

Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare;
- Program fix de birou, de luni pana vineri interval orar;
- Pachet atractiv (salariu atractiv,).

Descrierea companiei

Depozit de echipamente pentru constructii situat in Jilava ( Sos. Giurgiului, Nr.48 I).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Meza Gelu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Meza Gelu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Meza Gelu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?