Operator facturare

 Cauta un nou operator de facturare

Cerinte:

 -cunostinte de contabilitate primara

- Bune cunostinte operare pe calculator

-Experienta pe un post similar minim 1 ani

-Cunoastrea limbii engleze-nivel mediu (cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj)

- Seriozitate, dinamism, abilitate de comunicare, spirit de echipa, rezistenta la stres

-Constituie avantaj cunoasterea unui program de gestiune (preferbil Gesbal)

Responsabilități:

-receptia si operarea facturilor;

-preluarea comenzilor si emiterea facturilor catre clienti;

-intocmirea diverselor documente contabile zilnice sau lunare (ex Intrastat);

Se ofera:

-Salariu atractiv si tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la profitapet pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la profitapet pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are profitapet locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?