Operator Facturare sau Contabil Primar

nespecificat

Candidatul ideal

Departamentul nostru de Contabilitate se extinde.
Nu vrem marea cu sarea si nici stelele de pe cer. Ne dorim insa, sa ai un minim de 2 ani experienta.
Daca esti o persoana deschisa spre invatare si simti ca ai nevoie de o schimbare profesionala, scrie-ne!
Promitem sa te contactam negresit si sa iti oferim toaaate detaliile de care ai nevoie.

Descrierea jobului

Suntem convinsi ca descrierea de mai sus ar trebui sa iti fie suficienta daca iti doresti realmente sa isi schimbi jobul actual cu unul mai bun :)
Asadar nu ne ramane decat sa ne cunoastem.
Atributii:
- completeaza registrul de casa in lei si inscrie in registru operatiunile efectuate (dispozitii de incasare/plata, deconturi) cu intocmirea completa si corecta a documentelor cerute de lege.
- asigura plata salariilor, avansurilor, sau a oricaror plati in numerar aprobate de persoanele in drept.
- intocmeste registru de casa zilnic – incasari, plati, verificare monetar, inchidere fiscala zilnica si verificare raport zilnic
- efectueaza orice alta incasare sau plata in/din casierie, in baza documentelor aprobate de conducerea companiei;
- Intocmire facturi clienti;
Ce iti putem spune suplimentar, ar fi programul de lucru: 8.30-17.30, de luni pana vineri, pachetul de beneficii: compus din pachet salarial ofertant + bonuri de masa, un plan de cariera bine determinat, cu posibilitati reale de crestere si avansare.
Vino sa discutam intr-o atmosfera degajata si sa punem tara la cale impreuna. :)

Descrierea companiei

Suntem o firma simpatica tare, pe cuvant :)

Nici prea mica, nici prea mare, tocmai perfecta pentru a lucra eficient in raport cu clientii nostri, pastrand totusi atmosfera aceea familiara si calda, ca si cum ai lucra intr-un living putin mai mare, printre prieteni.

Ne mandrim cu un spatiu genial de relaxare , cu hamace si iarba verde, unde ne place uneori sa mergem sa ne relaxam

Te asteptam oricand in vizita, daca vrei sa te convingi de ceva :)

Despre ce facem noi concret, te invitam sa descoperi pe site: www.delta-inmatriculari.ro

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la delta speed solutions pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la delta speed solutions pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are delta speed solutions locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă delta speed solutions la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?