Responsabilități:

  • Contabilizarea facturilor emise pentru clienți;
  • Creare fișă client nou;
  • Întocmire rapoarte și diferite situații;
  • Înregistrări note contabile;
  • Calcularea, verificarea, întocmirea facturilor bonus pentru clienți;
  • Trimiterea extraselor de cont câtre clienți;
  • Aplicare plată factură în sistem;
  • Verificarea corectitudinii datelor înregistrate în evidența contabilă;
  • Organizarea, clasarea și arhivarea documentelor.

Cerințe:

  • studii superioare;
  • atenție la detalii și acuratețe în înregistrarea operațiunilor, capacitate de organizare eficientă;
  • cunoștinte de proceduri din domeniul financiar contabil;
  • cunoștințe de operare PC;
  • gândire analitică și orientare către îmbunătățirea procedurilor financiare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ready Garment Technology Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ready Garment Technology Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ready Garment Technology Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?