OPERATOR FACTURARE

Candidatul ideal:

Dem Electronicsecruteaza pentru depozitul din Voluntari, Ilfov, un operator facturare date.

- studii minime necesare : economice, medii
- experienţa minimă necesară
- cunoştinţe necesare : programe de gestiune, MS Office
- aptitudini şi abilităţi : de învăţare, de comunicare, de lucru cu cifrele; inteligenţă de nivel mediu, atenţie distributivă, echilibru emoţional, capacitatea de a lucra în echipă, rezistenţă la stres, punctualitate, persoană organizată, uşurinţă, claritate şi coerenţă în exprimare.

Descrierea jobului:

- Respectă procedura de lucru privind întocmirea avizelor, chitanţelor şi facturilor conform legilor în vigoare şi conform cerinţelor interne;
- Răspunde de evidenţa documentelor fiscale (facturi şi avize) completate şi eliberate;
- Vor fi introduse diverse documente în programul de gestiune conform comenzilor sau dispoziţiilor de livrare primite, completând toate câmpurile pe care programul le cere;
- Închide sesiunea de facturare astfel încât livrarea comenzilor să se facă în timp util;
- Facturile vor fi verificate şi semnate de operatorul de facturare care le-a emis
- Pentru avizele emise se întocmeşte factura ţinând cont de toate modificările apărute şi aprobate de departamentul livrare(gestionar)
- Implementarea rapoatelor de activitate la sfarsitul zilei si saptamanii de munca

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dem Electronics locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?