Operator fnc (furajare nutreturi si combinate)

Euroagricoop Cooperativa Agricola angajeaza 2 persoane pentru desfasurarea activitati in FNC (Fabrica de Nutreturi Combinate) situat localitatea Boldur, judetul Timis.

Cerinte / responsabilitati:

  • studii superioare sau medii
  • cunostinte temeinice in domeniile:
    • mecanic
    • productie
    • morarit
  • abilitati de analiza
  • bun organizaror
  • flexibilitate si responabilitate
  • cunostinte de microsoft excel
  • limba italiana / engleza

Responsabilitati:

  • responsabil de fabricarea nutreturilor combinate
  • tine evidenta consumurilor de materii prime si a produsului finit
  • urmareste repsectarea procesului tehnologic
  • verifica calitatea si cantitatea cerealelor si a materiilor prime

Se ofera :

  • pachet salarial atractiv
  • trainig de specialitate in Italia
  • costuri de transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?