OPERATOR IN PRODUCTIE

Oferim un pachet salarial atractiv

  • salariu de incadrare atractiv

  • bonusuri de performanta platit din prima luna lucrata

  • bonuri de masa de 15 lei

  • posibilitate de dezvoltare profesionala

  • siguranta locului de munca

  • posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu

Pe linga venitul salarial veti beneficia de o serie de facilitati cu impact financiar, precum:

  • prima de Craciun, prima de Pasti si prima de concediu

  • transport decontat de Companie

  • asigurare medicala de sanatate privata

  • polita asigurare de viata

Descrierea Jobului

  • se lucreaza in 3 schimburi, respectiv 4 echipe

  • orele de noapte intre si sunt platite cu spor de noapte de 25%

  • pentru orele lucrate in wekeend este prevazut un spor de wekeend in valoare de 300 lei brut

  • orele suplimentare se platesc cu 200%

Responsabilitati

  • Exploatarea optima a echipamentelor si utilajelor pentru desfasurarea in conditii normale a procesului tehnologic

  • Urmareste incadrarea parametrilor cantitativ/calitativ a procesului si a produsului conform specificatiilor prescrise

  • Comunica eficient cu echipa si coordonatorii de schimb,informindu-se reciproc asupra modificarilor , problemelor aparute

Experienta anterioara nu este necesara

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DEKOFILM ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DEKOFILM ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DEKOFILM ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?