OPERATOR INTRODUCERE DATE

Candidatul ideal

Cunostinte avansate de operare calculator (office, excel)
Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj
Persoana serioasa si atenta la detalii
Engleza nivel conversational.

Descrierea jobului

- Emiterea si inregistrarea avizelor de marfa;

- Urmarirea documentelor emise

Beneficii
Tichete de masa
Transport asigurat de la statia de metrou Pacii

Descrierea companiei

Italia Star este o companie romaneasca, fondata in anul 1996 ce activeaza in domeniul utilajelor pentru constructii.
Importator a unei game variate de echipamente profesionale din Italia, Franta, Germania, ., Japonia si China, comercializam produsele noatre la nivel national in peste 100 de magazine partenere de profil dar si la nivel regional in peste 40 de reprezentate partenere din Republica Moldova, Bulgaria, Ungaria si Italia. Iar expansiunea continua.

Acceseaza site-ul nostru pentru mai multe detalii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Italia Star Com Due srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Italia Star Com Due srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Italia Star Com Due srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?