Operator introducere date - Logistica

Be yourself_2CINE SUNTEM:
Suntem filiala din Romania a grupului DSV.

Grupul DSV a fost infiintat in Danemarca.

Avand birouri in peste 80 de tari de pe 6 continente, DSV ofera zilnic solutii dedicate lantului logistic pentru sute de companii. Experienta acumulata la nivel global, imbinata cu prezenta locala, faciliteaza abordarea personalizata pentru afacerea fiecarui client.

DSV isi desfasoara activitatea in 6 sucursale si administreazam2 spatiu depozitare Clasa A.

Servicii oferite:

  • Logistica - depozitare, distributie, servicii cu valoare adaugata
  • Transport international de marfa rutier, maritim si aerian
  • Transport intern
  • Proiecte, transporturi agabaritice

Asigurare cargo si formalitati vamale

Cautam:
Studii medii / superioare;
Rabdare fata de solicitarile complexe ale clientului (solicitare de informatii, operatii in sistem);
Capacitate de a comunica diplomat/politicos;
Cunostinte limba engleza (vorbit - mediu);

Cunostinte pachet MicrosoftOffice si utilizare Outlook;

Disponibilitate de lucru la program de 8 ore/zi de luni pana vineri, repartizat in trei schiburi,doua schimburi sau un singur schimb: Schimbul 1 intervalul orar 09:00 - 17:30; Schimbul2 intervalul orar 13:00 - 21:30; Schimbul 3 intervalul orar 21:00 - 05:30

Responsabilitati:
Operare miscari de stoc si inventariere in sistem;
Oferire suport catre client, customer service;
Intocmirea de rapoarte specifice zilnice.

OFERIM:
Salariu competitiv;
Bonuri de masa;
Transport asigurat GRATUIT de la statia de metrou Pacii pana la sediul firmei, in Parcul LogisticCTPark si din zonele limitrofe Bucurestiului; Punct de lucrula Km 13, A1 LogisticCTParkDragomirestiDeal si Km 23, A1, LogisticCTPark - BolintinDeal; DNCB Linia de Centura zona Stefanestii de Jos;
Contract de munca pe durata nedeterminata, conform legislatiei in vigoare;
Ore suplimentare platite, conform legislatiei in vigoare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DSV SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DSV SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DSV SOLUTIONS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?