Operator introducere date website

EȘTI CANDIDATUL IDEAL dacă:

- ai cunostinte in domeniul online

- ai experienta in e-commerce, vanzari online, Social Media

- ai foarte bune abilități de comunicare (scris și verbal);

- ești organizat, ai capacitatea de prioritizare a sarcinilor primite, îți structurezi bine informațiile și te asiguri că sunt corecte înainte de listare;

- cunoști limba engleză cel putin la un nivel mediu - multe dintre materiale sunt în limba engleză;

- ai cunoştinţe de utilizare PC: Windows, MS Office, Internet, avantaj cunoasterea unui program grafic (Photoshop/Corel Draw)

- lucrezi bine în echipă

- esti o persoana ordonata, atenta la detalii, cu simt organizatoric.

- esti capabil/a de a asimila lucruri noi

- ai o atitudine pozitivă și ești proactiv.

DESCRIEREA JOBULUI:

- introducerea de produse pe site-urile companiei

- actualizarea informațiilor despre produse

- întreținerea informatiilor despre produse: descrieri, coduri, prețuri, promoții;

- prelucrarea imaginilor de produse în conformitate cu regulile stabilite;

- urmărirea competitorilor, precum și a tendințelor de pe piață;

- menținerea legăturii cu celelalte departamente.

Beneficii

  • Salariu motivant, oferta se va negocia in cadrul interviului, in functie de cunostinte si experienta;
  • Transport asigurat de la metrou la sediul companiei;
  • Tichete de masa;
  • Participarea la training-uri, workshop-uri, seminarii.

Descrierea companiei

Italia Star este o companie romaneasca, fondata in anul 1996 ce activeaza in domeniul utilajelor pentru constructii.
Importator a unei game variate de echipamente profesionale din Italia, Franta, Germania si China, comercializam produsele noastre la nivel national in peste 100 de magazine partenere de profil dar si la nivel regional in Republica Moldova, Bulgaria, Ungaria si Italia, iar expansiunea continua.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Italia Star Com Due srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Italia Star Com Due srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Italia Star Com Due srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?