Operator introducere şi validare date - CLUJ

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
  • Experienta in domeniul farmaceutic reprezinta un real avantaj
  • Cunostinte  solide de operare PC
  • Atentie la detalii, persoana organizata
  •  Spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

  • Te vei ocupa de apelarea comenzilor in timp util astfel incat sa se poata efectua atat operatia de colectare cat si cea de verificare, pana in momentul livrarii
  • Vei fi responsabil de listarea facturilor si avizelor din depozit conform procedurilor de lucru
  • Vei participa la inventarierea produselor din depozit

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv (bonuri de masa, prima de vacanta, etc)
  • Abonament medical, asigurare de viata
  • Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala
  • Accesul la programe de training specializate si pregatire profesionala continua

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FARMEXIM SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?