Operator introducere si validare date

nespecificat

Candidatul ideal

Capacitatea de a lucra in echipa, Rezistenta la stres,
Experienta in vanzari piese auto reprezinta un avantaj.
Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

- intocmeste avize, facturi, stocuri;
- verifica facturile de marfa sub aspectul corectitudinii si completitudinii lor;
- asigura analiza periodica a stocurilor de marfa;
- asigura, urmareste si respecta permanent legalitatea operatiunilor efectuate .
- emite, inregistreaza si arhiveaza facturile in sistemul de gestiune a stocurilor;
- urmareste comenzile, livrarile, notificarile si avizarile curente ;
- raspunde solicitarilor clientilor si urmareste primirea feed-back-ului pentru livrarile efectuate ;
-intocmeste AWB-uri pentru expedierea coletelor
Atentie: Postul este in Sat Nadaselu, Jud Cluj / Ideal ar fi sa detineti permis cat B si masina, pentru a fi mai usor sa faceti naveta (decontam combustibilul)

Firma noastra are ca activitate principala dezmembrarea de autoturisme si comercializarea pieselor provenite din acest proces. De asemenea comercializam si piese noi adaptate nevoilor clientilor.