OPERATOR INTRODUCERE SI VALIDARE DATE -SERVICE

Candidatul ideal:

  • Ai experienta de cel putin 3 luni pe un post similar;
  • Ai studii medii finalizate;
  • Esti o persoana sociabila si orientate catre oameni;
  • Iti place sa iti planifici timpul si activitatile;
  • Esti atent/a la detalii;
  • Iti asumi responsabilitatea.

Descrierea jobului:

  • Raspunzi de corectitudinea introducerii datelor, a informatiilor transmise si a inregistrarilor pe care le executi, conform procedurilor de lucru in vigoare;
  • Folosesti cu responsabilitate toate programele de lucru;
  • Intocmesti AWB-uri pentru curier in vederea livrarii sau ridicarii de produse;
  • Verifici si rezolvi neconformitatile primite de la client legate de marfa incurcata, facturi gresite, service, etc.
  • rezolvi in termen de 15 zile reclamatiile  venite din partea clientilor in legatura cu produsele defecte;
  • interactionezi cu alte departament din cadrul companiei: on-line, depozit, tehnic, contabilitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dem Electronics locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?