Operator linie panificatie si echipamente anexe

Firma cu capital integral romanesc (Strategic Ventures SRL - Dumbravita) a pus in functiune o fabrica moderna de panificatie, in Dumbravita, la periferia Timisoarei , str Bela Bartok 1-3, in spatele benzinariei MOL , acces cu troleibuz M 14 pana la 400 m de fabrica.

Angajam imediat operatori linie productie

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate ;
- Experienta minim 2 ani intr-un post similar (linie productie automatizata);

- Experienta in panificatie (industrie alimentara) este un avantaj;
- Aptitudini si cunostinte tehnice in domeniu;
- Persoana organizata, adaptabila, proactiva;

- Orientare spre calitate si igiena;

- Disponibilitate ptr munca in schimburi, inclusiv in sarbatori legale, duminici;

- Resedinta permanenta in Timisoara , Dumbravita sau comunele invecinate

Descrierea jobului

- Opereaza linia de panificatie sau echipamentul de care raspunde;
- Raspunde de calitatea operatiilor executate si a produselor intermediare sau finite;;
- Participa la efectuarea probelor specifice activitatii din productie;
- Face propuneri de optimizare a proceselor de productie;
- Isi insuseste instructiunile tehnologice specifice pentru procese, produse, utilaje

- Respecta normele de securitatea si siguranta muncii;

- Participa la actiunile de instruirea personalului din departamentul productie;
- Raporteaza activitatea de la locul de munca prin completarea formularelor/documentelor specifice;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STRATEGIC VENTURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?