Operator linie productie

Candidatul ideal:

- Studii medii de profil mecanic, electric/ școală profesională finalizată;
- Experiență profesională: 1 an;
- Cunoștințe tehnice, mecanice și electrice;
- Orientare către rezultate și dezvoltare profesională;
- Lucru în echipă și motivarea echipei;
- Colaborare și influențare pentru atingerea obiectivelor;
- Seriozitate, responsabilitate și integritate.

Descrierea jobului

- Asigură operarea și urmărirea utilajului pe care este repartizat, respectând parametrii impuși în cartea tehnică a acestuia pentru realizarea indicatorilor de performanță;
- Responsabil de gestionarea și buna folosire a materialelor și materiilor prime folosite în procesul de producție, conform normelor de consum și calitate aprobate;
- Asigură produse de calitate în conformitate cu standardele interne;
- Asigură ordinea și curățenia la locul de muncă pe toată durata timpului de lucru;
- Respectă normele igienico-sanitare în timpul programului;
- Asigură mentenanța pe toată perioada de reparații capitale.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-o companie recunoscută la nivel global;
- Pachet salarial competitiv;
- Bonuri de masă;
- Primă de sărbători;
- Asigurare de viață;
- Abonament de servicii medicale;
- Transport asigurat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PepsiCo pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PepsiCo pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PepsiCo locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?