Operator linie productie / echipament panificatie

Operator linie panificatie si echipamente anexe

Candidatul ideal

- Sa aiba o atitudine corecta fata de munca (chef de lucru);

- Sa nu fi schimbat prea multe job-uri intr-o perioada scurta de timp;

- Studii medii finalizate (scoala profesionala, liceu);
- Experienta minim 2 ani intr-un post similar (linie productie automatizata);

- Experienta in panificatie / industrie alimentara este un avantaj dar nu o cerinta obligatorie;
- Aptitudini si cunostinte tehnice ;
- Persoana organizata, adaptabila, proactiva, capabila sa invete rapid;

- Orientare spre calitate si igiena;

- O atitudine responsabila la locul de munca;

- Disponibilitate ptr munca in schimburi, inclusiv in sarbatori legale, duminici;

- Resedinta permanenta in Timisoara sau comune invecinate (nu asiguram transport)

Descrierea jobului

- Opereaza linia de panificatie sau echipamentul de care raspunde;
- Raspunde de calitatea operatiilor executate si a produselor intermediare sau finite;
- Participa la efectuarea probelor specifice activitatii din productie;
- Face propuneri de optimizare a proceselor de productie;
- Isi insuseste instructiunile tehnologice specifice pentru procese, produse, utilaje

- Respecta normele de securitatea si siguranta muncii;

- Participa la actiunile de instruirea personalului din departamentul productie;
- Raporteaza activitatea de la locul de munca prin completarea formularelor/documentelor specifice;

Detalii salarizare

-Salariu net de incadrareRON/luna

-2-3 duminici lucrate lunar si platite suplimentar 100%, in total se ajunge laRON/luna net

-Salariul brut corespunzator se declara 100% si se platesc CAS si CASS corespunzatoare

-Nu se dau bonuri de masa si daca se vor da vor fi incluse in salariul brut

-Lucrul in 1-2 schimburi (fara schimb noapte)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STRATEGIC VENTURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?