OPERATOR LOGISTIC-FINANCIAR

Candidatul ideal

- Preferabil cu experienta in pozitii similare;
- Entuziasm, pasiune, energie, integritate;
- Organizat/a, eficient/a, spirit de echipa;
- Cunostinte avansate Microsoft Office.
- Experienta  program Syntesio, WinMentor, sau orice program de ERP, constituie un avantaj

Responsabilitati:

- Receptie marfa atat fizic cat si in programul de contabilitate

- Introducere facturi furnizor  (produse si servicii aferente);

- Preluarea marfii si stocarea  acesteia in depozit

- Operatiuni contabile preliminare efectuarii NIR ;
- Preluare comenzi clienti;

-Procesare comenzi clienti (persoane fizice si juridice);
- Facturare clienti, evidenta facturilor fizic si scanatul acestora catre clientii Top Tech.
- Comunicare cu operatorii logistici si emiterea AWB-urilor in platforma curierilor

- Pregatirea coletelor pentru clienti.

- Emitere avize, certificate de garantie, bonuri consum, note transfer.
- Verificare periodica stoc disponibil pentru a asigura disponibilitate stoc, cat si optimizare stoc

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Telefon de servici
  • Oportunitatea de a va alatura echipei TOP TECH - companie care este unul din cei mai importanti integratori de solutii IT din zona Transilvaniei, cu o experienta de peste 28 de ani.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Top Tech S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?