Responsabilitati:

  • Asigura incarcarea si descarcarea materiei prime, a produselor finite si a ambalajelor
  • Asigura materia prima in liniile de productie
  • Transporta semifabricatele catre urmatoarele procese si produsele finite catre magazie
  • Participa la inventarele de materie prima, produse finite si ambalaje
  • Mentine, gestioneaza si actualizeaza controalele inventarului in ceea ce priveste materia prima, produsele finite si ambalajele
  • Organizeaza, asigura si mentine FIFO in magazie
  • Asigura curatenia si organizarea magaziei

Cerinte:

  • Liceu/Scoala Profesionala
  • Peste 3 ani de experienta in domeniu
  • Carnet stivuitorist
  • Bune abilitati de comunicare si organizare
  • Cunostinte calculator
  • Cunoasterea limbii Engleze constituie avantaj
  • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

Oferta:

Salariu atractiv, tichete de masa, bonusuri lunare, al 13-lea salariu, asigurare medicala privata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ROKI ROMANIA MANUFACTURING SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ROKI ROMANIA MANUFACTURING SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ROKI ROMANIA MANUFACTURING SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?