Operator magazin on-line

OPEXIM SRL este distribuitor de piese de schimb pentru masini si utilaje agricole si pentru autovehicule rutiere din 1992.
Suntem in cautarea unui nou coleg, ce poate indeplini urmatoarele:

Cerinte:
- studii medii sau superioare;
- cunoasterea pachetului MS Office, mai ales Microsoft Excell - nivel de baza;
- cunostinte de aplicatii pe internet;
- cunostinte de limba engleza.

Responsabilitati:
- preluarea, pregatirea si livrarea comenzilor catre curierat;
- oferirea informatiilor relevante si corecte despre produsele comercializate.
- gestionarea stocurilor;
- gestionarea si administrarea magazinului on-line;
- intocmirea de documente specifice unei societati comerciale (NIR, FF, BF, AM).

Puncte tari (avantaje):
- experienta pe platforme ecommerce;
- experienta in domeniul mecanicii agricole;
- persoana comunicativa, sociabila, indrazneata, pozitiva;
- atentie sporita la detalii;
- spirit de echipa.

Noi va oferim urmatoarele:
- loc de munca stabil, placut si provocator;
- contract de munca;
- prime de performanta;
- participarea la activitati specifice (demonstratii, targuri, evenimente).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Opexim pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Opexim pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Opexim locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?