Operator magazin online

Candidatul ideal

Cautam o persoana, un operator de magazin online, care are cunostinte in domeniul PC-urilor: Microsoft Excel si Word si care detine abilitati de orientare virtuala: cautarea diferitelor informatii, navigare online, intocmire facturi,avize de expeditie,etc.

Viitorul ocupant al postului va beneficia de posibilitatea alaturarii unei echipe de succes, in continua crestere; de un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica, de un salariu fix, precum si de bonusuri considerabile, etc.

Constituie un avantaj:

-experienta in vanzari;

-cunostinte minime de HTML;

-cunostinte de marketing;

Pentru a beneficia de mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati

Descrierea jobului

Descrierea companiei

Dem Electronics este o companie multinationala, cu sediul in Afumati, Judetul Ilfov are ca obiect de activitate comertul en gross al produselor electrocasnice mici, menaj si al obiectelor sanitare. Avem in portofoliu un numar de 3000 de clienti, printre care se numara retaileri precum: Carrefour, Cora, Leroy Merlin, Kaufland, Metro, Praktiker, Bila, etc.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dem Electronics pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dem Electronics locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?