OPERATOR MASE PLASTICE (INJECTIE/ASAMBLARE)

Responsabilitati:

  • Opereaza masinile de injectie/asamblare conform instructionilor de lucru
  • Asigura buna functionare a echipamentelor si raporteaza orice avarie
  • Inspecteaza vizual piesele produse (injectate/asamblate)
  • Raporteaza orice defect aparut superiorului direct
  • Completeaza fisele de productie si restul documentelor necesare

Cerinte:

  • Scoala profesionala/Liceu
  • Cunostinte minime operare calculator
  • Experienta in fabrica de productie
  • Experienta in mase plastice constituie avantaj
  • Disponibilitate de a lucra pe schimburi
  • Persoana organizata, spirit de echipa

Oferta:

Pachet salarial atractiv, tichete masa, transport gratuit, al 13-lea salariu, bonusuri de performanta, mariri salariale dupa 3 luni si 1 ani, asigurara privata de sanatate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ROKI ROMANIA MANUFACTURING SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ROKI ROMANIA MANUFACTURING SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ROKI ROMANIA MANUFACTURING SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?