OPERATOR MASINA AMBALAT, IMBUTELIAT si ETICHETAT

OPERATOR MASINA DE AMBALAT, IMBUTELIAT si ETICHETAT- activitatea se va desfasura la adresa din Soseaua de Centura, nrCom. Tunari, Jud. Ilfov.

Candidatul ideal

  • Absolvent de liceu sau scoala profesionala.
  • Cunostinte operare PC.
  • Initiativa, indemanare si atentie.
  • Comunicativ, rezistent la stres, atentie distributiva si indemanare.

Descrierea jobului

  • Operatiuni de aprovizionare linie/masina cu material de ambalat;
  • Verificare, respectare standarde de calitate si corectitudine ambalare produse;
  • Urmareste executia comenzilor conform planificarii, respectand incadrarea in timpul stabilit pentru fiecare comanda;
  • Verifica din punct de vedere al calitatii produsele tiparite si evita risipa de materiale;
  • Intretine utilajul in conditii optime de functionare;
  • Regleaza utilajul pentru fiecare comanda in functie de specificatii;
  • Seriozitate si interes fata de locul de munca;
  • Mentinerea curateniei in aria de lucru si de productie.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant.
  • Mediu de lucru prietenos, dinamic.
  • Posibilitati de promovare.

Descrierea companiei
Printre cele mai vechi companii din domeniu, COSMO PHARM® a fost infiintata in anul 1994 in
Bucuresti ca societate mixta romano-americana, fiind primii promotori ai ideilor de supliment
alimentar si nutritie sanatoasa. COSMO PHARM® este unic importator si distribuitor al produselor
liderului mondial TISHCON CORP. din SUA. Cu o experienta de peste 38 de ani, TISHCON CORP.
este astazi una dintre cele mai mari companii producatoare de suplimente nutritive. Detine fabrici in
New York si Maryland care functioneaza conform standardelor GMP si US FDA si este inregistrata la
New York State Board of Pharmacy, detinand 5 patente exclusive si peste 200 de marci inregistrate la nivel mondial. Are in portofoliu pestede produse comercializate in mod curent in SUA si pe
plan international. COSMO PHARM® comercializeaza in prezent 100 de produse, din care 40 sunt
din noua gama Premium, lansata in 2015. Societatea detine 33 de marci inregistrate, iar numarul
acestora este in crestere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COSMO PHARM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COSMO PHARM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COSMO PHARM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?