OPERATOR MAȘINĂ DE AMBALAT, ÎMBUTELIAT și ETICHETAT

nespecificat

Candidatul ideal

OPERATOR MAȘINĂ DE AMBALAT, ÎMBUTELIAT și ETICHETAT- activitatea se va desfășura la adresa din Șoseaua de Centură, nr 24-26, Com. Tunari, Jud. Ilfov.
Absolvent/ă de liceu sau școală profesională.
Inițiativă, îndemânare și atenție.
Experiență minim doi ani.
Comunicativ/ă, rezistent/ă la stres, atenție distributivă și îndemânare.

Descrierea jobului

Operațiuni de aprovizionare linie/mașină cu material de ambalat;
Verificare, respectare standarde de calitate și corectitudine ambalare produse;
Urmărește execuția comenzilor conform planificării, respectând încadrarea în timpul stabilit pentru fiecare comandă;
Verifică din punct de vedere al calității produsele tipărite și evită risipa de materiale;
Întreține utilajele în condiții optime de funcționare;
Reglează utilajele pentru fiecare comandă în funcție de specificații;
Seriozitate și interes față de locul de muncă;
Menținerea curățeniei în aria de lucru și de producție.

Ce oferim:

Pachet salarial motivant.
Mediu de lucru prietenos, dinamic.
Posibilități de promovare.

Printre cele mai vechi companii din domeniu, COSMO PHARM® a fost înființată în anul 1994 în București ca societate mixtă româno-americană, fiind primii promotori ai ideilor de supliment alimentar și nutriție sănătoasă. COSMO PHARM® este unic importator și distribuitor al produselor liderului mondial TISHCON CORP. din SUA. Cu o experiențî de peste 38 de ani, TISHCON CORP. este astazi una dintre cele mai mari companii producătoare de suplimente nutritive. Deține fabrici în New York și Maryland care funcționează conform standardelor GMP și US FDA și este înregistrată la New York State Board of Pharmacy, deținând 5 patente exclusive și peste 200 de mărci înregistrate la nivel mondial. Are în portofoliu peste 15 000 de produse comercializate în mod curent în SUA și pe plan internațional. COSMO PHARM® comercializează în prezent 100 de produse, din care 40 sunt din noua gama Premium, lansată în 2015. Societatea deține 33 de mărci înregistrate, iar numărul acestora este în creștere.
Pentru mai multe detalii, vizitați www.cosmopharm.eu.