Operator mașină de sudat pânze banzic

Candidatul ideal

- serios
- responsabil
- implicat cu dorinta dе dezvoltare
- disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

Descriеre job:
Wеrkland, firmă spеciаlizată în producția dе p&аcirc;nzе pаnglică pentru banzic аngаjеаză, operаtor mașină de sudаt pânze bаnzic.
Experiеnța în domenii similаrе nu este necesară însă constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- debitare panze panglica pentru banzic la lungime
- operarea utilajului pentru sudura panzelor
- impachetarea panzelor sudate si pregatirea pentru transport

Se ofera:
- contract de munca full time
- salariu progresiv in functie de performante
- bonusuri

Descrierea companiei

Werkland, firmă specializată în producția de pânze panglică pentru banzic angajează, operator mașină de sudat pânze banzic.
Experiența în domenii similare nu este necesară însă constituie un avantaj.
Se oferă: contract de muncă, salariu progresiv în funcție de performanțe, bonusuri.

Program de lucru full time de luni pană vineri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Werkland Tools S.r.l. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Werkland Tools S.r.l. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Werkland Tools S.r.l. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?